Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταGPON ONU

Υψηλή εξωτερική κεραία διευθετήσιμο IRP Effeciency GPON ONU για την ίνα στο εγχώριο δίκτυο

Όλα τα Προϊόντα
GPON OLT (5)
GPON ONU (11)
Κίνα Gospell Digital Technology Co.,ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Gospell Digital Technology Co.,ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

Υψηλή εξωτερική κεραία διευθετήσιμο IRP Effeciency GPON ONU για την ίνα στο εγχώριο δίκτυο

Κίνα Υψηλή εξωτερική κεραία διευθετήσιμο IRP Effeciency GPON ONU για την ίνα στο εγχώριο δίκτυο προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Υψηλή εξωτερική κεραία διευθετήσιμο IRP Effeciency GPON ONU για την ίνα στο εγχώριο δίκτυο

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: GOSPELL
Πιστοποίηση: ISO9001,FCC,CE
Αριθμό μοντέλου: Gk-7880B

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Δυνατότητα προσφοράς: 100pcs/month
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υψηλό φως:

ftth ont εξοπλισμός

,

οπτικό τερματικό δικτύων

Υψηλό οικονομικώς αποδοτικό GPON OLT και ONU, GPON ONU + 4K OTT + τερματικό DVB

 

 

Επισκόπηση προϊόντων

 

Gk-7880B είναι ένα τερματικό σύγκλισης που η συνδυασμένη μονάδα το (HGU) και 4K OTT + DVB εγχώριων πυλών ITU-τ G.984 GPON μέσα σε μια ενιαία μονάδα, που σχεδιάζεται παρέχει τις υπηρεσίες παροχής καινοτόμων πολυμεσικών υπηρεσιών στην ίνα στο δίκτυο του εγχώριου (FTTH).

Gk-7880B προσφέρει μια διπλή λύση οπτικής ίνας στην υποστήριξη 1310/1490nm προς τα πάνω & προς τα κάτω GPON, και τις οπτικές ικανότητες υποδοχής 1550nm CATV.

GP-630 παρέχουν το μέτωπο - οι δείκτες θέσης των οδηγήσεων επιτροπής για την οπτική ένδειξη της λειτουργικής θέσης, αυτό χαρακτηρίζουν ένα βασισμένο στο WEB ενδιάμεσο με τον χρήστη που εύκολος για την εγκατάσταση συσκευών και τη μακρινή ανίχνευση μηχανικών βλαβών.

 

Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Υψηλός οικονομικώς αποδοτικός

  • GPON HGU, 4K OTT και dvb-γ STB μέσα σε μια συσκευή
  • Το μειωμένο κόστος συγκρίνει με τρεις χωριστές συσκευές
  • Ενσωματωμένο χωρίς κάρτα ασβέστιο GOSPELL® VisionCrypt™

Ισχυρό GPON

  • Οι λιμένες κατηγορίας B+ GPON ITU-τ G.984, παραδίδουν μέχρι 2.5Gbps
  • Λιμένας δύο 100/1000Base-τ Ethernet
  • ΈΝΑ ΔΟΧΕΙΑ, ΓΟΥΛΙΆ NGN ΥΠΟΣΤΗΡΊΞΕΩΝ, ΓΟΥΛΙΆ IMS, H.248, DTMF
  • IEEE802.11b/g/n WiFi
  • Unitcast και πολλαπλής διανομής, VLAN, να κατασκοπεύσει IGMP
  • PPPoE, στατικά IP και DHCP
  • Υποστηρίξεις NAT/NAPT, λιμένας που διαβιβάζουν, κεντρικός υπολογιστής DDNS/DNS/πελάτης
  • Υποστηρίξεις IPv6/IPv4
  • Υποστηρίξεις DBA, MAC και λιμένας-βασισμένοι περιορισμός ταχύτητας και έλεγχος εύρους ζώνης
  • Υποστηρίξεις CLI, Telnet, Ιστός και τηλεχειρισμός και διαχείριση

ενότητα 4K OTT και DVB

  • Αρρενωπά 7,0 OS, υποστηρίξεις OTT + DVB
  • Ενσωματωμένο επεξεργαστής τετράγωνο-πυρήνων, Mali450 GPU, RAM 1GB DDR4 και λάμψη 8GB
  • Αποδιαμόρφωση υποστηρίξεων dvb-γ RF
  • Αποκωδικοποίηση υποστηρίξεων HEVC 4K
  • Υποστηρίξεις HDMI, A/V, παραγωγή S/PDIF
  • Μια υποδοχή κάρτας TF, που υποστηρίζει μέχρι 64G
  • USB PVR και πολυμέσα παίζει πίσω
  • Προαιρετικά ρεύμα-3, ακουστική αποκωδικοποίηση αυτός-AAC

Εύκολες επέκταση και συντήρηση

  • CLI, Ιστός και διαχείριση SNMP
  • Επέκταση IR για την εύκαμπτη εγκατάσταση
  • OTA μακρινό και τοπικές βελτιώσεις USB για την ενότητα DVB

 

Τεχνικές προδιαγραφές:

 

GPON
Διεπαφή 1 λιμένας κατηγορίας B+ Χ GPON
Πρότυπα ITU-Τ G.984
Οπτική δύναμη Rx -27dBm
Ποσοστό μετάδοσης ΗΠΑ: 1.25Gbps, DS: 2.5Gbps
Μήκος κύματος ΗΠΑ: 1310nm, DS: 1490nm
Συνδετήρας Sc
Τύπος οπτικής ίνας ενιαίος τρόπος, ενιαία ίνα
Λιμένας του τοπικού LAN
Διεπαφή 2 Χ 100/1000Base-τ Ethernet
Πρότυπα IEEE 802.3ab
Συνδετήρας Rj-45
Άλλοι Αυτοκίνητο mdi-Χ, αυτόματος-διαπραγμάτευση
VLAN Ετικέττα VLAN/untag, QinQ VLAN
Ασύρματος
Τρόπος λειτουργίας Γέφυρα και δρομολογητής
Ασύρματη συχνότητα 2.4GHz
Ασύρματα πρότυπα IEEE 802,11 b/g/n
Δυναμικό ποσοστό σημάτων

β: μέχρι 11Mbps

γ: μέχρι 54Mbps

ν: μέχρι 300Mbps

Τύπος κεραιών Εξωτερική κεραία
EIRP Διευθετήσιμος
Ασύρματη ασφάλεια WEP, WPA2, WPA2 ΜΙΚΤΌ
ΔΟΧΕΙΑ
Διεπαφή 1 X rj-11
Πρότυπα/πρωτόκολλο ΓΟΥΛΙΆ NGN, ΓΟΥΛΙΆ IMS, H.248
DTMF, DTMF RFC2833
G.711A/μ, G.729 και G.722 που κωδικοποιούν/που αποκωδικοποιούν
T.38 fax - τρόπος
OTT + DVB-Γ
Επεξεργαστής Hi3798M V20, τετράγωνο-πυρήνας, εξηντατετράμπιτος ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ CortexA53
GPU Mali450 GPU
Μνήμη 1GB DDR4, προαιρετικό 2GB
Αποθήκευση Πρότυπα: 8GB λάμψη, προαιρετικό 16GB
Bluetooth Προαιρετικό Bluetooth 4,0
Υπό όρους πρόσβαση Προαιρετικό ασβέστιο GOSPELL® VisionCrypt™
Λειτουργικό σύστημα Αρρενωπά 7,0
Dvb-γ εισαγωγή & αποδιαμόρφωση
Dvb-γ εισαγωγή σημάτων 1 οπτική εισαγωγή Χ 1550nm CATV, SC/APC
Φάσμα συχνότητας 51-862MHz
Πρότυπα DVB-Γ (EN 300 429)
Αστερισμοί 16/32/64/128/256QAM
Εύρος ζώνης 8MHz
Τηλεοπτική & ακουστική αποκωδικοποίηση
Τηλεοπτική διεπαφή 1 Χ HDMI 2,0
1 Χ A/V (αναλογικός ήχος 3--1, CVBS, Λ & Ρ)
1 Χ S/PDIF (ψηφιακός ήχος)
Υποστηριγμένο ψήφισμα το 4K@60fps, 1080p, 1080i, 720p, 576p, 576i, 490p, 480i
Τηλεοπτική αποκωδικοποίηση

HEVC το MP@L5.1 4K

MPEG-4 AVC SD: MP@ L3, HD: MP@ L4, 4K: MP@ L5

MPEG-2 SD: ΤΟ MP@ML, HD: Το MP@HL

Ακουστική αποκωδικοποίηση Mpeg-1 L2, Dolby ψηφιακό, Dolby ψηφιακό συν
Τηλεοπτικά σχήματα παιχνιδιού 3GP, MP4, TS, MPG, MPEG, WMV, 3G2, MKV, AVI, FLV, M2TS, MTS, ASF, MOV
Ακουστικά σχήματα παιχνιδιού MP3, OGG, WAV, AAC, ΜΈΣΟ, WMA, ΠΊΘΗΚΟΣ, M4A, FLAC
Σχήματα εικόνων JPEG, GIF, BMP, PNG
Τηλεοπτικό σχήμα PAL/NTSC
Λόγος διάστασης 16:9 ή 4:3
Διαχείριση και συντήρηση
Πρωτόκολλο Ιστός, CLI, SNMP-βασισμένο στο NMS
Λειτουργίες Γραφικά ενδιάμεσα με τον χρήστη, διαχείριση παραμέτρου υποστηρίξεων τοποθετήσεις και, έλεγχος θέσης και βελτιώσεις λογισμικού
Διάφορος
Μέτωπο - επιτροπή Δείκτης οδηγήσεων, για την ένδειξη θέσης δύναμης, PON, WLAN/Run και τεσσάρων λιμένων του τοπικού LAN
κουμπί 7 Χ για τη δύναμη επάνω, εφεδρεία, επάνω & κάτω, WiFi, WPS
Οπίσθια επιτροπή 1 ΣΥΝΕΧΉΣ δύναμη Jack Χ και κουμπί δύναμης
1 Χ USB 2,0 για την ενότητα GPON ONU
1 επέκταση Χ IR για την ενότητα OTT+DVB
Δευτερεύουσα επιτροπή 1 Χ Χ USB 3,0 USB 2,0 και 1 για την ενότητα OTT+DVB
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος ΣΥΝΕΧΗΣ 12V εισαγωγή
Εξωτερικός προσαρμοστής δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος (με 100-240V, εισαγωγή εναλλασσόμενου ρεύματος 50/60Hz, ΣΥΝΕΧΉΣ παραγωγή +12V)
Κατανάλωση ισχύος 15.0W (μέγιστο)
Περιβαλλοντικός
Λειτουργούσα θερμοκρασία 0℃ σε 40℃ (32℉ σε 104℉)
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃ σε 75℃ (- 40℉ σε 167℉)
Λειτουργούσα υγρασία Μέχρι 90%, non-condensing
Μηχανικός
Διαστάσεις προϊόντων (W Χ Χ Χ Δ) 220mm X 40mm X 138mm (8,66 " “Χ 1,58” “Χ 5,4” “)
Βάρος προϊόντων Περ. 0.6Kg (1,32 λίβρες)
 

 

Διαταγή των πληροφοριών:

Επιλογές υλικού
Διαταγή των κωδίκων Περιγραφές
Gk-7880B GPON HGU + 4K τερματικό OTT + DVB λιμένας w/1 Χ GPON, 2 Χ Γερμανία, ΔΟΧΕΊΑ 1 Χ, WiFi, ενότητα OTT+DVB με το RAM 1GB, λάμψη 8GB, 1 Χ 1550nm CATV οπτικό μέσα, 1 Χ HDMI 2,0 έξω, 1 Χ A/V, 1 Χ S/PDIF

Στοιχεία επικοινωνίας
Gospell Digital Technology Co.,ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Collins

Τηλ.:: +8619938801931

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)